ua

Продукція

Природний газ
Мінеральні добрива

Продукція

Компанія пропонує виключно природний газ українського та європейського походження, що відповідає найвищим стандартам якості.

При прийманні природного газу ми в обов’язковому порядку здійснюємо пильну перевірку його якості. Ви отримаєте продукцію, що за фізико-хімічними показниками абсолютно відповідатиме нормативно-технічній документації встановлених стандартів.

Наша продукція забезпечує безперебійну та ефективну роботу багатьох підприємств агропромислового комплексу, хімічної промисловості та теплоелектростанцій.

Ми пропонуємо не просто газ, ми підтримуємо вигідні умови співпраці, якісний продукт й альтернативний прогресивний шлях використання енергії, націлений на збільшення ефективності виробництва й збереження екології навколишнього середовища.

Продукція

Компанія пропонує поставки мінеральних добрив, що відіграють надзвичайно важливу роль в сільському господарстві, ефективно збагачуючи ґрунт окремим поживними елементами й підвищуючи цим врожайність. Мінеральні добрива постачаються в обсягах та за визначеною номенклатурою. Аміачна селітра ДСТУ 7370:2013 із середньомісячними поставками 85 тис.т. Головною перевагою такого підживлення ґрунту є безпосередньо азот, що лежить в основі аміачної селітри. Результат: швидке зростання вегетативної маси рослин та якісних й кількісних показників майбутнього врожаю – збільшення вмісту білків та клейковини. Додаткові переваги: універсальність, що означає можливість використання на будь-яких ґрунтах та висока розчинність, що дозволяє їй відмінно засвоюватися ґрунтом. Карбамід ДСТУ 7312:2013 із середньомісячними поставками 65 тис.т. Одне з найбільш поширених азотних добрив для ґрунту, що набув широкого поширення в сільському господарстві України. Поряд із вищезазначеними якостями аміачної селітри, карбамід також має переваги легкості у застосуванні та засвоєнні рослинами. Добрива рідкі азотні (КАС) ТУ У 24.1-00203826.024-2002 із середньомісячними поставками 15 тис.т. та аміак рідкий технічний ГОСТ 6221-90 із середньомісячними поставками 5 тис.т. Основними рідкими азотними добривами є рідкий аміак і аміачна вода (водний аміак).Внаслідок економічної сторони виробництва дані добрива набули в останній час значної популярності. При цьому вони залишаються ефективним засобом підвищення врожайності поряд з іншими добривами. Ми гарантуємо помірні ціни та гарантію якості продукції, вчасні поставки й вигідні умови співпраці для українських аграріїв.

КАРБАМІД ЯК ДОБРИВО ДЛЯ ПШЕНИЦІ. ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО І КОЛИ КРАЩЕ РОБИТИ ПІДЖИВЛЕННЯ

Серед різних видів зернових культур саме озимі сорти відрізняються підвищеними вимогами до умов розвитку. Основні фактори, що впливають на якість врожаю –температура, світло, волога, родючість ґрунту, а також мінеральні добрива. Важливо, щоб корисні речовини надійшли до коріння до того, як рослина почне інтенсивно розвиватися. Не можна забувати, що недолік необхідних мінеральних елементів на будь-якому етапі розвитку неможливо компенсувати більш пізнім внесенням.

Потреба внесення добрив пояснюється також тим, що в ґрунті поживні елементи містяться у формі, що важко засвоюється. Карбамід – дуже рухлива речовина, його органічні молекули швидко проходять через біологічні мембрани, що прискорює процес всмоктування і в вже через два дні він стає невід'ємною частиною рослинного білка.

Для ефективного поглинання добрива рослинами, карбамід для озимої пшениці слід вносити при високій вологості – вранці або ввечері, а при похмурій погоді процедуру можна проводити в будь-який час. Якщо опадів мало, вологість повітря невисока, концентрацію застосовуваного розчину потрібно знизити.

Листкове підживлення – не менше ефективне, ніж кореневе. Динаміка споживання поживних елементів безпосередньо пов'язана з ростом зеленої маси: восени, коли кущіння тільки починається, потрібна невелика кількість добрив, а навесні, в процесі активної вегетації і формування колоса – потреба в додатковому харчуванні значно зростає. На великих площах допускається виконання роботи за 10-15 днів.