ua

Про нас

Про нас

AGT – синергія сучасного технічного потенціалу й висококваліфікованих спеціалістів. Ми створили компанію на основі нових європейських принципів роботи та стали одним із флагманів енергетичної галузі всієї української економіки.

Наша місія – реалізація енергії, що нестиме собою прогрес та добробут в суспільстві.

Наша політика

Високий рівень відповідальності перед партнерами, працівниками, перед своїми заявленими можливостями та країною в цілому
Постійний розвиток, удосконалення та оптимізація процесів поставки природнього газу
Найвищі стандарти якості
Відкритість та надійність
 • ОПЕРАТИВНА ДОСТАВКА

   

  Ми розуміємо, що у виробництві час - це не тільки гроші, але й важлива складова зладженого безперебійного процесу, спрямованого на найвищий результат. Тому ми особливу увагу приділяємо оперативності та своєчасності.

 • Відкритість та надійність

   

  Наша діяльність відповідає всім заявленим стандартам якості в області енергетики країни. Ми пропонуємо тільки висококваліфікований персонал із досвідом роботи, що забезпечить надійну безаварійну роботу та надання високоякісних послуг.

 • впровадження новітніх технологій

   

  Ми пропонуємо прозорість партнерських відносин, підтримання злагодженого двостороннього зв'язку і вирішення будь-яких питань в форматі професійної ділової етики. Всі ваші інтереси будуть враховані на рівні з інтересами нашої компанії.

 • кваліфікована команда

   

  В обсягах поставок газу ми повністю орієнтовані на клієнта. Зокрема пропонуємо крупні поставки, як економію часу та витрат.

Вигоди партнерських відносин з AGT

газ українського та західного виробництва

гнучкі, орієнтовані на клієнта умови

європейські принципи роботи

нові стандарти якості

будь-які обсяги поставок

оперативність