ua

КОМПАНІЯ «АГРО ГАЗ ТРЕЙДІНГ» ГОТОВА РОЗШИРЮВАТИ СПІВПРАЦЮ З ПАТ«ОДЕСЬКИЙ ПРИПОРТОВИЙ ЗАВОД» У РАМКАХ ПРИВАТИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА

25 лютого генеральний директор та керуючий партнер «Агро Газ Трейдінг» (АГТ) Олександр Горбуненко та партнер компанії Володимир Колот провели ряд зустрічей з трудовим колективом Одеського припортового заводу(ОПЗ), під час яких сторони наголосили на важливості забезпечення довгострокових гарантій виробничої діяльності ОПЗ.

Компанія «Агро Газ Трейдінг» розпочала співпрацю з ПАТ «Одеський припортовий завод»  у серпні 2019 року. За цей час між АГТ і ОПЗ склалися партнерські взаємовідносини, що сприяло поверненню заводу провідних позицій у галузі хімічної промисловості України.

За 200 днів виробничої діяльності ОПЗ, які пройшли з моменту укладення договору з АГТ про переробку давальницької сировини, сторони повністю виконували свої контактні зобов’язання, жодного разу не поставивши їх під сумнів. За підсумками 200 днів роботи ОПЗ було перероблено 351,2 млн кубометрів природного газу, що дозволило виготовити 421 тис. тонн карбаміду та 39,2 тис. тонн аміаку. Продукція ОПЗ повернулася на міжнародні ринки — від Північної Америки й країн ЄС до Африки.

Відновлення роботи ОПЗ дозволило збільшити податкові надходження до бюджетів всіх рівнів, створити додаткові робочі місця у суміжних галузях і підвищити інвестиційну привабливість як самого ОПЗ, так і Одеської області загалом. Почалося розв’язання боргової проблеми ОПЗ завдяки тому, що в угоді з АГТ до вартості переробки додано $1 та $1,5 за тонну продукції для аміаку і карбаміду відповідно. Таким чином ОПЗ акумулював додаткові кошти у розмірі 16,5 млн грн, які були перераховані у якості погашення заборгованості перед Групою «Нафтогаз України».

«Компанія «Агро Газ Трейдінг» готова розширювати співпрацю з ОПЗ та пропонувати йому нові формати. Зокрема, АГТ розглядає можливість участі у конкурсі з приватизації ОПЗ. Підсумки 200 днів роботи засвідчили, що компанія «Агро Газ Трейдінг» є надійним постачальником сировини для ОПЗ. У АГТ є довгостроковий горизонт планування, і компанія має розуміння того, як забезпечити безперебійну роботу ОПЗ і повернути заводу статус лідера хімічної промисловості України», — коментує результати спільної роботи генеральний директор та партнер АГТ Олександр Горбуненко.

«Компанія АГТ підтвердила, що готова і надалі співпрацювати з ОПЗ і буди надійним партнером заводу в інтересах його трудового колективу, Одеської області та національної економіки загалом. Нам вдалося налагодити роботу заводу та встановити прозорі, партнерські відносини», — наголосив партнер АГТ Володимир Колот.

 

25 Лютого, 2020