Подождите
идет загрузка
ua

ТОВ «Агро Газ Трейдінг» планує купити 3 млн куб м газу на ТБ «УЕБ»

ТОВ «Агро Газ Трейдінг» (АГТ) 24 березня вперше вийшло на ТБ «Українська енергетична біржа» (УЕБ) з купівлею природного газу ресурсу квітня 2021р.

«Агро Газ Трейдінг» планує придбати 3 млн куб м квітневого ресурсу з передачею на VTP (Virtual Trading Point). Умови оплати – подекадна оплата: 33% вартості газу – 10 квітня, 33% - до 20 квітня, 34% - до 12 травня 2021р.

«Ми намагаємося збільшити кількість постачальників газу за рахунок залучення нових компаній через біржу. Таким чином, зробимо нашу закупівлю газу більш прозорою та зрозумілою як для постачальників, так і для всього газового ринку», - зазначив голова напрямку трейдингу газу АГТ Дмитро Селезньов.

«Агро Газ Трейдінг» планує здійснювати закупівлю газу постійно, в щоденному режимі, всього не менше 30 млн куб м на місяць. Це становить половину всього необхідного обсягу газу, іншу половину ресурсу АГТ планує отримувати через довгострокові контракти.

АГТ 17 лютого вперше вийшла на УЕБ. Відтоді компанія стала постійним учасником біржових торгів. Вперше АГТ придбала газ 17 лютого – 2 млн куб м газу в ПСГ. Крім того, на початку березня компанія вперше виступила продавцем газу - 200 тис куб м газу у сховищах. Таким чином, АГТ працює на біржі уже більше місяця, щодня торгуючи газом. Разом з тим, до цього часу АГТ торгувала на УЕБ лише газом у ПСГ.

 

25 березня, 2021