Продукція

Компанія пропонує поставки мінеральних добрив, що відіграють надзвичайно важливу роль в сільському господарстві, ефективно збагачуючи ґрунт окремим поживними елементами й підвищуючи цим врожайність.

Мінеральні добрива постачаються в обсягах та за визначеною номенклатурою.

Аміачна селітра ДСТУ 7370:2013 із середньомісячними поставками 85 тис.т. Головною перевагою такого підживлення ґрунту є безпосередньо азот, що лежить в основі аміачної селітри. Результат: швидке зростання вегетативної маси рослин та якісних й кількісних показників майбутнього врожаю – збільшення вмісту білків та клейковини. Додаткові переваги: універсальність, що означає можливість використання на будь-яких ґрунтах та висока розчинність, що дозволяє їй відмінно засвоюватися ґрунтом.

Карбамід ДСТУ 7312:2013 із середньомісячними поставками 65 тис.т. Одне з найбільш поширених азотних добрив для ґрунту, що набув широкого поширення в сільському господарстві України. Поряд із вищезазначеними якостями аміачної селітри, карбамід також має переваги легкості у застосуванні та засвоєнні рослинами.

Добрива рідкі азотні (КАС) ТУ У 24.1-00203826.024-2002 із середньомісячними поставками 15 тис.т. та аміак рідкий технічний ГОСТ 6221-90 із середньомісячними поставками 5 тис.т.

Основними рідкими азотними добривами є рідкий аміак і аміачна вода (водний аміак).Внаслідок економічної сторони виробництва дані добрива набули в останній час значної популярності. При цьому вони залишаються ефективним засобом підвищення врожайності поряд з іншими добривами.

Ми гарантуємо помірні ціни та гарантію якості продукції, вчасні поставки й вигідні умови співпраці для українських аграріїв.

КАРБАМІД ЯК ДОБРИВО ДЛЯ ПШЕНИЦІ. ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО І КОЛИ КРАЩЕ РОБИТИ ПІДЖИВЛЕННЯ

Серед різних видів зернових культур саме озимі сорти відрізняються підвищеними вимогами до умов розвитку. Основні фактори, що впливають на якість врожаю –температура, світло, волога, родючість ґрунту, а також мінеральні добрива. Важливо, щоб корисні речовини надійшли до коріння до того, як рослина почне інтенсивно розвиватися. Не можна забувати, що недолік необхідних мінеральних елементів на будь-якому етапі розвитку неможливо компенсувати більш пізнім внесенням.

Потреба внесення добрив пояснюється також тим, що в ґрунті поживні елементи містяться у формі, що важко засвоюється. Карбамід – дуже рухлива речовина, його органічні молекули швидко проходять через біологічні мембрани, що прискорює процес всмоктування і в вже через два дні він стає невід'ємною частиною рослинного білка.

Для ефективного поглинання добрива рослинами, карбамід для озимої пшениці слід вносити при високій вологості – вранці або ввечері, а при похмурій погоді процедуру можна проводити в будь-який час. Якщо опадів мало, вологість повітря невисока, концентрацію застосовуваного розчину потрібно знизити.

Листкове підживлення – не менше ефективне, ніж кореневе. Динаміка споживання поживних елементів безпосередньо пов'язана з ростом зеленої маси: восени, коли кущіння тільки починається, потрібна невелика кількість добрив, а навесні, в процесі активної вегетації і формування колоса – потреба в додатковому харчуванні значно зростає. На великих площах допускається виконання роботи за 10-15 днів.