Новини

08 вересня, 2017
ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Компанія «АГРО ГАЗ ТРЕЙДИНГ» вітає партнерів, колег, клієнтів, друзів і усіх працівників галузі з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості....

17 серпня, 2017
КАРБАМІД ЯК ДОБРИВО ДЛЯ ПШЕНИЦІ. ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО І КОЛИ КРАЩЕ РОБИТИ ПІДЖИВЛЕННЯ

Серед різних видів зернових культур саме озимі сорти відрізняються підвищеними вимогами до умов розвитку. Основні фактори, що впливають на якість врожаю –температура, світло, волога, родючість ґрунту, а також мінеральні добрива.

21 липня, 2017
ЧОТИРИ ЄВРОПЕЙСЬКІ КРАЇНИ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО «ВЕРТИКАЛЬНИЙ ГАЗОВИЙ КОРИДОР»

Компанії Bulgartransgaz EAD та ICGB AD (обидві - Болгарія), DESFAS.A. (Греція), FGSZ LTD (Угорщина) і SNTGN TRANSGAZ S.A.

21 липня, 2017
«УКРТРАНСГАЗ» ВІДКРИВАЄ МИТНИЙ СКЛАД

«Укртрансгаз» на базі 10 газосховищ відкриває митний склад, що дозволить трейдерам понад 1000 днів зберігати природний газ в українських підземних сховищах газу (ПСГ) без розмитнення.

21 липня, 2017
УКРАЇНА ПЛАНУЄ ТРАНСПОРТУВАТИ ГАЗ З РУМУНІЇ

ПАТ «Укртрансгаз» вивчає всі можливості для боротьби з монополією ВАТ «Газпром», що обмежує, а за окремими напрямами виключає доступ незалежних компаній до потужностей ГТС України.

21 липня, 2017
УКРАЇНА ПОНАД 500 ДНІВ НЕ КУПУЄ ГАЗ У РОСІЇ, – ПОРОШЕНКО

Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна понад 500 днів не купує газ у Російської Федерації (РФ), за станом на 20 липня 2017 року.

27 червня, 2017
«УКРНАФТА» ШУКАЄ ІНВЕСТОРІВ ДЛЯ СПІЛЬНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ У СФЕРІ ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ВИДОБУТКУ НАФТИ ТА ПРИРОДНОГО ГАЗУ

Найбільша нафтовидобувна компанія «Укрнафта» шукає інвесторів для спільної реалізації проектів у сфері інтенсифікації видобутку нафти і природного газу.

27 червня, 2017
«НАФТОГАЗ» ЗАКЛИКАВ США ВЕСТИ САНКЦІЇ ПРОТИ ПІДПРИЄМСТВ «ПІВНІЧНОГО ПОТОКУ-2»

Глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв звернувся до США з проханням про введення санкцій проти всіх компаній, що мають відношення до «Північного потоку-2».

27 червня, 2017
МІН'ЮСТ: УКРАЇНА МАЄ НАМІР СКОРИСТАТИСЯ ПРАВОВОЙПОМОЩЬЮ ІНШИХ КРАЇН ДЛЯ СТЯГНЕННЯ З «ГАЗПРОМУ» 172 МЛРД ГРН

Україна має намір скористатися правовою допомогою інших країн для стягнення з російського ВАТ «Газпрому» 172 млрд грн по штрафу Антимонопольного комітету України (АМКУ), повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

27 червня, 2017
СТОКГОЛЬМСКИЙ АРБІТРАЖ ПЛАНУЄ ТРОХИ ВІДКЛАСТИ РІШЕННЯ ПО ТРАНЗИТНОМУ СПОРУ «ГАЗПРОМУ» і «НАФТОГАЗУ»

Трибунал при Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольма планує трохи відкласти рішення по транзитному спору ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України», повідомив директор з юридичних питань НАК Ярослав Теклюк.

27 червня, 2017
ЕКСПЕРТ ЕНЕРГОСПІЛЬНОТИ: ЗМІШАНА СИСТЕМА ТАРИФІВ НА РОЗПОДІЛУ ГАЗУ Є ОПТИМАЛЬНОЮ

Змішана система тарифоутворення при розподілі газу є оптимальною, вважає експерт секретаріату «Енергетичної спільноти» з газових питань Бранислава Марсенік (Branislava Marsenic).

29 травня, 2017
«АГРО ГАЗ ТРЕЙДІНГ» приймала участь у XXIX міжнародній виставці АГРО-2017

Компанія «АГРО ГАЗ ТРЕЙДІНГ» приймала участь в Міжнародній Агропромисловій виставці, що відбулася 7-10 червня на території «Експоцентр України».

28 травня, 2017
Всеукраїнській Аграрній Раді відмовлено у залучені до справи про збільшення антидемпінгових мит на добрива РФ

Довгоочікувана справа про збільшення антидемпінгових мит на добрива з Російської Федерації.

27 травня, 2017
Агрохімпром України: тимчасовий колапс чи свідоме самознищення?

Агропромисловий комплекс України - гігант, який міг би підняти країну на найвищі шаблі економічного розвитку.

27 травня, 2017
Галузь виробництва добрив України: порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих

Тримати руку на пульсі, не тільки заради справедливості, але й заради життя. Сьогодні це стосується всіх сфер діяльності нашої держави, зокрема аграрного сектора.

20 травня, 2017
Компанія AGT взяла участь у виставці-ярмарку

Компанія AGT взяла участь у виставці-ярмарку для садівників і городників «Зелений ярмарок», що проходила в Українському Домі з 15 по 19 березня.

12 квітня, 2017
Енергетична незалежність України – це реальність

Це легенда, що в Україні немає достатніх запасів газу. Політика нового керівництва полягає у послідовній чітко продуманій покроковій «реанімації» газовидобувної галузі, що вочевидь свідомо нищилась роками.

12 квітня, 2017
Гройсман назвав альтернативу донбаському і африканському вугіллі

“Я прихильник, щоб ми закуповували вугілля в Сполучених Штатах, Австралії, а не у країни-агресора. Для нас важливо диверсифікувати”, – сказав він. Крім того, Гройсман заявив, що Україна нарощує потужність гідро – і атомної енергетики.

12 квітня, 2017
Україна "прожила" 500 днів без російського газу

Україна протягом 500 днів не імпортує блакитне паливо з Росії, використовуючи газ з Європи і власного видобутку. Нагадаємо, в квітні 2016 року уряд прийняв рішення про зменшення цін на газ для промисловості та населення.

11 квітня, 2017
Став відомий остаточний тариф на газ після скасування абонплати

З першого квітня Нацкомісія з питань держрегулювання в сферах енергетики і компослуг (НКРЕКП), прийняла рішення знизити тариф на газ з 6,8 до 6 гривень за кубометр і ввести абонентську плату.

3 травня, 2017
Україна збільшила імпорт газу на 65%

У січні – квітні 2017 року Україна збільшила імпорт природного газу на 64,7% (на 1 млрд 870,8 млн куб. м) порівняно з аналогічним періодом 2016 року – до 4 млрд 762,6 млн куб. м, свідчать дані ПАТ Укртрансгаз.

18 травня, 2017
У Китаї заявили про прорив у видобутку вуглеводнів

В Геологічній службі Міністерства земельних і природних ресурсів Китаю заявили про успіх з експериментом із видобутком газових гідратів з родовища на дні Південно-Китайського моря.

11 березня, 2017
Україна припинила відбір газу зі сховищ

На кінець опалювального сезону у сховищах буде залишатися 7-8 мільярдів кубометрів за допустимого значення 5 млрд кубометрів.

12 квітня, 2017
Грузія відмовилася від російського газу

НГрузія відмовиться від закупівель природного газу у Газпрому. Про це заявив міністр енергетики країни Каха Каладзе, повідомляє Business Грузія.